VIDEO Sjajno dodavanje Perišića u derbiju na San Siru, Milan izjednačio u 97. minuti i šokirao Inter!

U talijanskom derbiju gradskih rivala u “kineskom vlasništvu”, kojim je počelo 32. kolo talijanskog nogometnog prvenstva, Inter je u subotu kao domaćin protiv AC Milana odigrao 2-2, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić sjajno je asistirao za drugi gol Intera.

Vodio je Inter 2:0 golovima Candreve (36.) i Icardija (44.), ali je Milan uspio doći do boda u zadnjih deset minuta utakmice. Prvo je Romagnoli zabio za 1:2 u 83. minuti, a u trenucima dok je sudac već pogledavao na sat, u “nadoknadi nadoknade”, Milan je uspio zabiti nakon izvedenog kornera. Lopta Duvana Zapate prešla je gol-crtu, potvrdila je to gol-tehnologija, a domaći igrači žalili su se na vrijeme, jer je, po njihovom mišljenju, sudac  Daniele Orsato neopravdano produljio utakmicu.

Ivan Perišić bio je jedan od najboljih igrača na terenu. Trener Intera je pogriješio kad je Perišića zamjenio u 67. minuti. Marcelo Brozović ostao je na klupi za pričuve. U momčadi Milana izostao je Mario Pašalić zbog žutih kartona.