Lovre Kalinića / Foto: Hina

(VIDEO) OD 0-3 do 3-3: Kalinićeva Aston Villa napravila preokret nakon što su razočarani gledatelji počeli napuštati stadion

Rijetko viđeni povratak u utakmicu napravila je engleska drugoligaška momčad Aston Ville, za koju brani hrvatski reprezentativni vratar Lover Kalinić.

Nakon što je na Villa Parku, pred 32 tisuće gledatelja, trećeplasirana momčad Sheffield United FC vodili rezultatom 0:3, Aston Villa se uspjela vratiti i u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena postigla izjednačujući zgoditak kojim su zadržali nade za plej-off u Premier ligu.

Kad su mnogi domaći gledatelji počeli napuštati stadion, Villa je pokazala moral od 82. minute gradila preokret koji je nagrađen u četvrtoj minut sudačke nadoknade za izjednačenje od 3:3.

Iako je primio tri gola, hrvatski vratar Lovre Kalinić bio je jako dobar na vratima Ville. Kod drugog gola kojeg je primio, Kaliniću je lopta izbijena iz ruku, što sudac nije vidio kao prekršaj.