(VIDEO) NEMAJU DOVOLJNO PROSTORIJA Rukometaši u Kölnu, Červar otkrio: Igrači leže po podu, masiraju se po hodncima…

Hrvatska rukometna reprezentacija u petak je u Kölnu u Lanxess Areni odradila prvi trening. Izabranike Line Červara nakon slavlja protiv Španjolske u posljednjem dvoboju u Münchenu u drugom krugu Svjetskoga prvenstva čekaju Brazil, Njemačka i Francuska.

 

U nedjelju je prva utakmica s Brazilom, a osim na treninzima pripremaju se masažom, koju obavljaju u ne baš zavidnim uvjetima.

Na Instagramu je objavljen video iz hotela, a uz kojeg je Lino Červar napisao: “Nemamo ni dovoljno prostorija, igrači se masiraju po hodnicima, leže po podu…Oni su prije svega prijatelji, a u domove u Hrvatskoj donose pozitivne emocije. Divim im se kakvi su dečki jer za reprezentaciju se ne igra za novac, to rade u svojim klubovima.” ❤️??

Brojni komentatori daju podršku našim Kaubojima, pišu kako je to sramota za Njemačku, a jedna komentatorica piše: “Ne bih htjela griješiti dušu, ali sumnjam da “velike” ekipe imaju ovakav tretman. Ali neka, ne treba nam luksuz, ionako smo najbolji. Bog vas blagoslovio”.

A da smo najbolji, pokazat ćemo i u nedjelju od 18 sati u okršaju s Brazilcima.

Fenix-magazin/MD

Povezano

POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku