VIDEO Mandžukiću pripao hrvatski okršaj, Union na vrhu Druge Bundeslige

U dvoboju na Allianz Areni nastupila tri hrvatska reprezentativca

Mario Mandžukić slavio je u hrvatskom okršaju sa Ivicom Olićem i Ivanom Perišićem u 7. kolu Bundeslige. Naime, Bayern je pogotkom Müllera u 63. minuti na Allianz Areni savladao Wolfsburg. Mandžukić koji je igrao do 86. minute dobio je i žuti karton u 3. minuti susreta. Ivica Olić igrao je do 83. minute dok je Perišić ušao u igru u 68. minuti.

Bayern je tako sa 19 osvojenih bodova zadržao vodeću poziciju na ljestvici koju dijeli s Borussijom (D). Wolfsburg je sa 9 osvojenih bodova na 9. mjestu.

U drugom hrvatskom okršaju, onom između Srđana Lakića i Milana Badelja te njihovih klubova Eintrachta (F) i HSV-a rezultat je bio miroljubivih 2:2. Lakić je ušao u igru u 87. minuti susreta dok je Badelj odigrao cijeli susret.

Eintracht je 12. na ljestvici sa 8 osvojenih bodova dok je HSV 15. sa tek 5 bodova.

Dodajmo i kako se Union Berlin uvjerljivom pobjedom u gostima kod Paderborna (3:0) u 9. kolu druge njemačke lige izjednačio sa vodećim momčadima, Kölnom i Greuther Fürthom, na vrhu ljestvice (osvojili po 17 bodova). Paderborn je na 16. mjestu sa 9 osvojenih bodova. Kreilach i Punčec odigrali su svih 90 minuta za Union, kao i Vrančić za Paderborn. (ha)

>>VIDEO Rivić pogotkom ispravio Banovićev promašaj, zabio i Hrgota!