(VIDEO) Mandžukić protiv svog bivšeg kluba zabio prvi gol za Atletico!

mario prvi gol
Foto Facebook

Kakav dan za hrvatske reprezentativce! Prvo je Lovren zabio za Liverpool, a onda Mario Mandžukić za Atletico Madrid! Obojici su to bili prvi golovi u novim momčadima.

Da bi stvar bila još zanimljivija, Mandžukić je gol postigao u prijateljskoj utakmici protiv Wolfsburga, svog nekadašnjeg kluba, za kojeg igra još jedan Hrvat Ivica Olić. Upravo je Olić, koji je bio u početnoj postavi Wolfsburga pokušavao zaustaviti brojne napade Atletica, no bezuspješno.

Atletico je zahvaljujući Raulu Garciji i njegovim pogocima u 14. i 54. minuti, poveo 2-0. Na 3-0 iz kaznenog udarca povisio je Mandžukić u 62. minuti, poslavši loptu po sredini gola pod gredu. U 67. minuti Naldo je smanjio zaostatak domaćina, ali samo minutu kasnije Koke je pogodio za 4-1. Konačnih 5-1 u 83. minuti postavio je Hernandez. (im)