Veterani Croatije Zürich pobijeđeni u golijadi s Fehraltorfom

NK Croatia (30+) – FC Fehraltorf (30+) 2:3 (1:2)

Poslije tri tjedna treninga veterani NK Croatije odigrali su svoju prvu pripremnu utakmicu pred početak prvenstva i to protiv Fehraltorfa (2:3). Strijelci za NK Croatiju: Oliver Žiljak (9. minuta9 i Elvis Bočkaj (70. minuta).

Bilo je očito kako domaća momčad još nije potpuno uigrana, za razliku od gostiju koji su se brže kretali, a i lopta je brže putovala kad je bila u njihovu posjedu.

Mario VasiljIgrači Croatije sigurno imaju individualnu kvalitetu veću od protivnika, no još je potrebno uigravanje kao i rad na kondiciji, a što nam je potvrdio i trener seniora Elvis Bočkaj, koji nije bio zadovoljan rezultatom.

On smatra da je Croatia trebala bolje iskoristiti svoje prilike, a pogotovo jednu iz 22. minute kada se Brunović našao sam pred vratarom. Tko zna da je tada zabio možda bi rezultat bio drugačiji.

Bočkaj stoga smatra da bi neriješen rezultat bio najrealniji.

Veterani igraju 2. travnja još jednu pripremnu utakmicu protiv US Avellino Zurigo na Juchhofu, a prvenstvo počinje 8. travnja kada će NK Croatija ugostiti FC Altstetten.