Veliki preokret Union Berlina, Vrančić asistirao za pogodak Paderborna

1860 München doživio drugi uzastopni poraz, koban je bio Sandhausen

Union Berlin je velikim preokretom u susretu sa St. Paulijem u 6. kolu druge njemačke lige stigao do pobjede (3:2) koja mu je donijela visoko drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.
Gosti su u uvodnih šest minuta šokirali Berlinčane te su već tada stekli dva pogotka prednosti. No, domaći se nisu predavali pa su do poluvremena smanjili rezultat, a u drugom ga dijelu i skroz preokrenuli. Za Union je Kreilach igrao do 67. minute, a izašao je pri rezultatu 2:2. Dobio je i žuti karton. Još jedan Hrvat u dresu Uniona, Sušac, nije ulazio u igru.

union1860 München doživio je drugi uzastopni poraz, a ovog puta koban je bio Sandhausen (0:2) kojem je to bila prva prvenstvena pobjeda sezone. Marin Tomasov igrao je prvo poluvrijeme u kojem su gosti i stigli do vodstva od 2:0.

Dodajmo kako je Mario Vrančić asistirao za vodstvo 2:0 Paderborna na gostovanju kod Bochuma. Domaći su, međutim, u drugom poluvremenu postigli četiri pogotka za potpuni preokret (4:2).

Rezultati 6. kola: FSV Frankfurt – Greuther Fürth 1:1, 1860 München – Sandhausen 0:2, Arminia Bielefeld – Fortuna Düsseldorf 4:2, Union Berlin – St. Pauli 3:2, Bochum – Paderborn 4:2.

Poredak: Greuther Fürth 14 bodova, Union Berlin    11, Aue, Kaiserslautern i 1860 München po 9 bodova… (ha)