Trening GNK Dinamo uoči utakmice protiv Legije / Foto: Matija Habljak/PIXSELL

VEČERAS U 21 SAT U VARŠAVI: GNK Dinamo igra uzvratnu utakmicu protiv Legije u kojoj za prolazak u iduće kolo mora izboriti pobjedu

Večeras u 21 sat u Varšavi hrvatski nogometni prvak zagrebački GNK Dinamo igra uzvratnu utakmicu 3. kola kvalifikacija za nogometnu Ligu prvaka protiv momčadi Legije.

 

Prva utakmica u Zagrebu završila je rezultatom 1-1. Budući više ne vrijedi pravilo „dvostrukog pogotka u gostima“, prolazak u posljednje, četvrto pretkolo izborit će momčad koja pobjedi u večerašnjem susretu.

Nadamo se kako će momčad Dinama pobijediti u uzvratnom susretu te čekati pobjednika utakmice Šerif – Crvena zvezda. U prvom dvoboju te utakmice odigrane u Beogradu također je bilo 1:1. Uzvratna utakmica tih klubova je također večeras u Tiraspolu.

U slučaju poraza od Legije, Dinamo će natjecanje u Europi nastaviti u kvalifikacijama za Europsku ligu i to protiv praške Slavije ili Ferencvarosa.

Nogometaši Dinama, s kojima je u Varšavu otputovao i kapetan Adrian Ademi, su sinoć inoć u Varšavi odradili trening na stadionu Legije. O tome hoće li Ademi igrati od početka određuje trener Damir Krznar koji je pred odlazak u Varšavu najavio taktičke korekcije u obrani.

Fenix-magazin/SIM/ Foto: Matija Habljak/PIXSELL

Povezano

TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica