UŽAS: U stanu ležao mrtav od 2015. godine – nitko nije primijetio

Stravičan prizor zatekao je majstor kada je otvorio jedan stan u Duisburgu – ugledao je kostur muškarca.

Kako piše Bild, Nijemac (73) je mrtav još od svibnja 2015. godine i – nitko nije primijetio, otkrila je policijska istraga.

Muškarac je bio samac koji je živio od mirovine i socijalne pomoći. Ni vlasti nisu primijetile da je čovjek već više od dvije godine mrtav.

Glasnogovornik policije Ramon van der Maat kazao je za BILD: “Nije imao rođaka koji su mogli primijetiti.”

Kad je muškarcu stanarina povećana i nije plaćena, stanodavac je zamijenio brave. Ali čak ni tada nitko nije istraživao niti pogledao u stan u Duisburg Marxloh.

Samo tijekom obnove 16. siječnja, majstori su otkrili raspadnuto tijelo.

Nitko od susjeda nije osjetio miris propadanja. Zgradu na sjeveru Duisburgu uglavnom naseljavaju Bugari. Također je nejasno zašto se mirovinska i socijalna pomoć i dalje isplaćivala dvije godine.

Policija je potvrdila da je čovjek prirodno umro.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NAPAD NOŽEM U AUSTRIJI: Dvije osobe (14 i 41) teško ozlijeđene