UŽAS U NJEMAČKOJ: Ubila se dvojica najboljih prijatelja, tijela pronašla majka jednog od njih

U Weimaru (Thüringen), u kući su otkrivena mrtva tijela dvojice najboljih prijatelja.

 

Prema informacijama BILD-a, muškarci u dobi od 35 i 36 godina, koji su bili prijatelji od djetinjstva , umrli su od uboda nožem. Viši javni tužitelj Michael Lehmann (61) potvrdio je da se na tijelima mogu naći odgovarajuće ozljede.

“Trenutačno pretpostavljamo produženo samoubojstvo”, rekao je tužitelj u ponedjeljak ujutro za BILD.

Tako je jedan od muškaraca vjerojatno prvo ubio svog prijatelja, a potom i sebe.

Majka jedne od žrtava otkrila je dva tijela u nedjelju oko 20.15 sati i odmah obavijestila policiju i hitne službe. Međutim, liječnik hitne pomoći mogao je utvrditi samo smrt prijatelja.

Fenix-magazin/IM

Povezano

Prevrnuta cisterna / Foto: Hina
AUTOCESTA A4 PONOVNO OTVORENA ZA PROMET: Vozač zaspao za volanom, cisterna se prevrnula
Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
SUD ODLUČIO: Prvi časnik s katamarana ide u zatvor