UŽAS: Psi ubili vlasnicu u Londonu

Dva psa američke rase Bully XL ubila su svoju vlasnicu u istočnom predgrađu Londona, rekli su dužnosnici, prenosi Anadolu.

 

“Svjedoci su pozvali policiju nakon što su 50-godišnju ženu koja živi u Hornchurchu u ponedjeljak napali psi”, rekao je glasnogovornik policije.

Žena je preminula na mjestu nesreće unatoč ukazanoj liječničkoj pomoći.

Američki psi bully XL ove su godine dodani na popis životinja zabranjenih prema Zakonu o opasnim psima u Velikoj Britaniji. Odluka je donesena nakon niza napada i smrti u koje je uključena pasmina.

Fenix-magazin/MMD/Anadolu

Povezano

muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe
ENERGETSKI KAOS U NJEMAČKOJ: Toplinski val i masovno hlađenje podigli cijenu struje na preko 500 eura