Uvjerljiva pobjeda Croatije uz briljantnu igru Kristijana Zubca

Croatia Frankfurt slavila na gostovanju kod Harheima

IMG_0734U odličnoj utakmici, prepunoj lijepih poteza i svega onoga što nogomet čini zanimljivim, Croatia je pobjedila momčad Harheima sa 4:1. Prvi zgoditak postigao je spretni Oliver Andrić u 27.min nakon nekoliko zrelih prilika napadača kockastih. Unatoč izjednačenju domaćina u zadnjoj minuti prvog poluvremena,  Croatia je u nastavak utakmice ušla još agresivnije. Uvijek opasni napadač Croatie Ivan Hrskanović ponovno dovodi Croatiju u vodstvo nakon dodavanja sa Lažetom. Tri minute kasnije brzi Marko Rimac bježi obrani gostiju i već je 3:1 za Croatiju. Iako je bio stalna opasnost za obranu domaćina, Rimac se u nekoliko navrata našao u stopostotnim prilikama. Ali, raspoloženi vratar domaćina skidao je Rimčeve lopte i kad su ih naši navijači već vidjeli u golu. Pobjedu Croatie cementirao je Tomislav Šandrk u 66. minuti. Croatia je do kraja imala još nekoliko prilika, ali se rezultat nije mjenjao. U najboljoj igri Croatie u ovogodišnjem prvenstvu, najbolji na terenu bio je  Kristijan Zubac. Šteta što svoju maestralnu igru srednji vezni Croatie nije okrunio zgoditkom.

Za Croatiju su igrali: Kolarić, Šandrk, Kustura, Mihaljević, Bračić, Drlje, Andrić, Zubac, Lažeta, Rimac i  Hrskanović. Još su igrali: Faluta, Matić i Bodrožić.

IMG_0722   IMG_0740 IMG_0741 IMG_0751  IMG_0759 IMG_0777 IMG_0781IMG_0729IMG_0755