Članovi Fightcluba Wiesbaden nakon turnira u Giebelstadtu kod Würzburga / Foto: Fenix (SIM)

USPJEŠAN NASTUP ČLANOVA FIGHTCLUBA WIESBADEN: Manuel Bodrožić (19) na Franačkom prvenstvu u Giebelstadtu kod Würzburga prvi put nastupio na turniru odraslih i upisao prvu pobjedu

Članovi “Fightcluba Wiesbaden” iz Wiesbadena, kojeg kao trener vodi Marko Bodrožić, nastupili su ovog tjedna na dva borilačka turnira u Giebelstadtu kod Würzburga.

Na Franačkom prvenstvu u Giebelstadtu Manuel Bodrožić (19) je po prvi put nastupio na turniru odraslih u kategoriji do 80 kilograma i ostvario prvu pobjedu.

Manuel Bodrozic sa prvim peharom pobjednika u konkurenciji odraslih
Manuel Bodrožić sa prvim peharom pobjednika u konkurenciji odraslih / Foto: Fenix (SIM)

U finalnoj borbi savladao je 28 godišnjeg kick boksača iz Rusije. Svoju uvjerljivu pobjedu Manuel je upisao nakon 2 x 2 minute.

Presudni za pobjedu bili su Manuelovi briljantni udarci nogom koji su razoružali ruskog boksača.

Publika u dvorani bila je oduševljena Manuelovom izvedbom i uvjerljivom pobjedoma te su hrvatskog boksača iz Wiesbadena nagradila dugotrajnim pljeskom.

U kategoriji juniora, član Fightcluba Wiesbaden Finn Kalkhof je osvojio drugo mjesto.

Newcomer turnir

I u nastupu na Newcomer turniru, članovi Fightcluba Wiesbaden ostvarili su zapažene rezultate.

Rustam Ort osvojio prvo mjesto, Eugen Šušnjara je osvojio drugo mjesto kao i Selim Omerovi, dok je Andreas Šušnjar osvojio 4. mjesto u kategorijama u kojima su nastupili.