Hrvatska reprezentacija protiv Saudijske Arabije nastupila je u novim tamnoplavim dresovima / Foto: Hina

USPIO TEST PROTIV SAUDIJSKE ARABIJE: Pogotkom Kramarića Hrvatska savladala kvalitetnog suparnika

U zadnjoj provjeri uoči Svjetskog prvenstva hrvatska nogometna reprezentacija je u Rijadu pobijedila Saudijsku Arabiju s 1-0 (0-0).

Pobjednički pogodak postigao je Andrej Kramarić u 82. minuti nakon solo-prodora.

Izbornik Zlatko Dalić je protiv Saudijaca počeo s podosta izmiješanom postavom, pa su tek u 65. minuti ušli Luka Modrić  i Ivan Perišić. Vatrenima su dva pogotka u drugom dijelu poništena zbog zaleđa, a bila je to peta pobjeda u nizu Hrvatske.

Hrvatska iz Rijada putuje u Katar, gdje prvu utakmicu SP-a igra 22. studenoga protiv Maroka.