Policija (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

UDARIO GA VLAK: U željezničkom tunelu pronađeno beživotno tijelo

Muškarac je poginuo u tunelu Brajdica u Rijeci kad je u njega, 15 minuta nakon ponoći, udario vlak, izvijestili su u petak iz Policijske uprave primorsko- goranske.

Policija je dobila dojavu da se u željezničkom tunelu nalazi tijelo stradale osobe oko pola sata nakon ponoći.

Očevidom je utvrđeno da je na muškarca, čiji identitet još nije poznat, naletio vlak petnaestak minuta prije.

Tijelo je prevezeno na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku Medicinskog fakulteta u Rijeci radi obdukcije i utvrđenja identiteta, javila je PU primorsko-goranska.