Proizvod marke Siemens (Ilustracija) /Foto: Fenix
Proizvod marke Siemens (Ilustracija) /Foto: Fenix

U ZNAK ZAHVALNOSTI: Njemačka tvrtka će zaposlenicima isplatiti korona bonus od 1.000 eura

 

Siemens će većini svojih zaposlenika isplatiti ‘korona bonus’ do 1.000 eura. Ukupno će grupa raspodijeliti 200 milijuna eura, najavljeno u ponedjeljak iz te tvrtke.

 

 

Svi zaposlenici širom svijeta, osim višeg rukovodstva, trebali bi primati bonus, a riječ je oko 235.000 ljudi.

“Posljednji mjeseci također su predstavljali veliki izazov za našu tvrtku koji smo relativno dobro savladali”, rekao je šef Siemensa u odlasku Joe Kaeser.

Isplata korona bonusa je zahvalnost “za izvanredne okolnosti i predanost naših kolega u najtežim uvjetima”, priopćeno je iz tvrtke. Iz tvrtke se nadaju da će isplata biti još u ovoj godini. Isplatiti će se do 1.000 eura pri čemu se iznos prilagođava odgovarajućoj kupovnoj moći u pojedinim zemljama.

Fenix-magazin/IM

Povezano

muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe
ENERGETSKI KAOS U NJEMAČKOJ: Toplinski val i masovno hlađenje podigli cijenu struje na preko 500 eura