Detalj s utakmice Croatije ZH / Foto: Fenix

U 3 MINUTE PRIMILI 3 GOLA: Četvrtoligaš iznenadio i izbacio Croatiju Zürich iz švicarskog kupa

Nakon što je prvom kolu četvrtoligaš Oberglat izbacio iz kupa švicarskog drugoligaša, sada je to isto napravio i sa trećeligašem Croatijom.

FC Oberglat – NK Croatia Zürich 5:2  (1:1)

Domaća momčad je u 24.minuti došla do vodstva od 1:0, da bi Croatia s  11. metara izjednačila na 1:1 preko Ivana Dukića. S tim rezultatom se otišlo na odmor nakon prvog dijela utakmice.

U drugom poluvremenu Croatia igra bolje i sa 20 metara igrač i trener Stanislav Blažanovic izvanrednim udarcem pogađaa za vodstvo Croatije od 1:2. Nakon toga Croatia postiže  još dva pogotka koja sudac u oba navrata poništava.

A onda momčad Oberglata za tri minuta, u 72.,74. i 75. minuti, postižu tri pogotka kojima preokreću utakmicu. U 84.minuti igrači Oberglata postižu još jedan pogoda za konačnih 5:2.

Croatia se tako oprostila od ovogodišnjeg natjecanja u švicarsom kupu.

Sastav NK Croatia ZH: Frano Dukić, Davor Crnković, Ivan Dukić, Ante Vukadin, Mauricio Šestan, Danijel Komin, Marko Prskalo, Stjepan Laštro, Stanislav Blažanović, Mario Karimović, Dario Perković (C). Još su igrali: Hrvoje Pavić, Antonio Prcela, Kristijan Krstić, Josip Tomčić, Nikola Ivanković. Trener: Stanislav Blažanović. Strijelci za Croatiu : 1:0 , 1:1 P. Ivan Dukić, 1:2 Stanislav Blažanović, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2.