U-20 nogometaši zagrebačkog Dinama osvojili Blue Stars / Fifa Youth Cup 2018. u Zürichu

Mladi U-20 nogometaši zagrebačkog Dinama pobjednici su Međuunarodnog nogometnog turnira  “80. Blue Stars/ FIFA Youth Cup” koji se igrao u Zürichu

Nakon što su skupinu okončali kao pobjednici, uz tri pobjede i jednu neriješenu utakmicu, Dinamo je u finalu savladao momčad Yung Boysa iz Berna sa 2:0.  Strijelci za Dinamo bili su Josip Šutalo i Tomislav Knežević

Sastav Dinama Zagreb: Marko Živković, Ivan Pranjić, David Čolina, Josip Šutalo, Tom Alen Tolić (C), Antonio Marin, Roko Baturina, Tomislav Knežević, Gyùhyeong Kim, Marko Gjira.

Uz pobjednički momčadski pehar, Dinamo je osvojio još dva pehara – za najboljeg igrača turnira izabran je Antonia Marina dok je za najboljeg vratara turnira izabran Marko Živković.

U ženskoj konkurenciji, pobjednički pehar tog međunarodnog turnira odnijela je ekipa BSC Young Boys Bern koja je u finalnoj utakmici pobijedile ekipu Valencie rezultatom 1:0.

Fenix-magazin/SIM/ Ivan Barišić

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
NAPAD NOŽEM U AUSTRIJI: Dvije osobe (14 i 41) teško ozlijeđene