HAJDUK
Detalj s utakmice Hajduka (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

TUŽNO IZDANJE “BIJELIH”: Težak poraz Hajduka protiv belgijskog Genta

Nogometaši splitskog Hajduka odradili su treću prijateljsku utakmicu na ljetnim pripremama za novu sezonu te još uvijek čekaju premijernu pobjedu.

Nakon poraza od rumunjskog Cluja od 0-2 te potom remija 2-2 protiv njemačkog drugoligaša Hamburga, u petak je Hajduk izgubio utakmicu od belgijskog prvoligaša Genta s 0-3.

U prvom poluvremenu Gent je postigao dva gola. Prvo je Cuypers načeo Splićane pogotkom u 28. minuti, dok je Gianni Bruno u 43. povećao na 2-0. Isti igrač je početkom drugog dijela, u 49. minuti, postavio konačnih 3-0 za Gent.

Dodajmo da je sastav Genta prošle sezone zauzeo peto mjesto na ljestvici belgijskog prvenstva.