TURBULENTNA ZAVRŠNICA: Eintrachtu Frankfurt ni vodstvo od 3:1 do 90. minute nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Borussije Mönchengladbach

U dvoboju 12. kola Bundeslige Eintracht Frankfurt je propustio osvojiti sva tri boda protiv Borussia M’gladbach iako su domaćini do 90. minute imali vodstvo od 3:1.

Protiv sudionika Lige prvaka Borussije Mönchengladbach Eintracht je odigrao odlično prvo poluvrijeme kao i veći dio drugog poluvremena. Iako su gosti dočli u vodstvo preko Larsa Stindla u 14. minuti, Eintracht je preokrenuo rezultat pogotcima André Silve u 21. (jedanaesterac i 24. te Barkoka u 32.minuti.

No, isključenje Davida Abrahama u 81. minuti (žuto-crveni karton) djelovalo je poražavajuće za „frankfurtske orlove“, što gosti kažnjavaju u 90. i 90+6 minuti sudačkog produžetka kada Stindl postiže još dva zgoditka za svoj hat-trick.

1. Bayer Leverkusen 11 7 4 0 23:10  13 25
  2. Bayern München 11 7 3 1 34:17  17 24
  3. RB Leipzig          11 7 3 1  23:9  14 24
  4. VfL Wolfsburg      11 5 6 0 18:11   7 21
  5. Borussia Dortmund 11 6 1 4 23:15   8 19
  6. Borussia Mönchengladbach 12 4 6 2 23:20 3 18
  7. VfB Stuttgart        11 4 5 2 24:16   8 17
  8. Union Berlin              11 4 5 2 23:15   8 17