Tri boda u prekinutoj utakmici Borussiji M.

Susret 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva između Bochuma i Borussije iz Moenchengladbacha, koji je prekinut prije šest dana u 68. minuti pri vodstvu gostiju od 2-0 jer je linijski sudac pogođen plastičnom pivskom čašom u glavu, registriran je rezultatom u trenutku prekida.

No, Bochumu još uvijek prijete dodatne sankcije Njemačkog nogometnog saveza (DFB).

Iz Bochuma su, pak, objavili kako će zabraniti prodaju alkohola na svom stadionu.

Policijska istraga vezana uz incident još traje, a za napad je osumnjičen 38-godišnji muškarac. S nova tri boda Borussia je na ljestvici preskočila Bochum, sada je 11. sa 33 boda, jednim više od Bochuma.