TREĆI NAPAD U DVIJE GODINE: Četrdesetak osoba naoružanih željeznim šipkama pokušalo je ući u policijsku postaju u Parizu

Četrdesetak neidentificiranih osoba naoružanih željeznim šipkama, koji su koristili pirotehniku kao projektile, pokušali su ući u policijsku postaju u pariškom predgrađu u subotu navečer, rekli su dužnosnici.

 

Pariška policija objavila je na Twitteru u nedjelju da se sinoć “dogodio nasilni napad na policijsku postaju Champigny” pirotehničkim sredstvima, ali niti jedan policajac nije ozlijeđen.

Nitko nije uhićen, a fotografije pokazuju da su razbijeni prozori policijske postaje, dok su automobili oštećeni.

Motiv trećeg napada na istu policijsku postaju u dvije godine za sada nije poznat. Postaja je smještena u području poznatom po trgovini drogom.

Fenix-magazin/MD / Hina

Povezano

SVI ĆE GLEDATI “VATRENE”: Panama skratila radno vrijeme i obustavila nastavu zbog utakmice s Hrvatskom
NOVI ODGOVOR MELONI TRUMPU: Moja popularnost nije vaša briga, predlažem da se usredotočite na svoju!
Susret u Urugvaju / Foto: Željka Sablić Odrljin
POVEZANOST S HRVATSKOM ZAJEDNICOM: Radni susret počasnog konzula Eduarda Antonicha iz Urugvaja s Matičinim ravnateljem Zdeslavom Milasom
Turisti (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina
CIJENE DO 50 EURA: Popularna turistička destinacija naplaćivat će ulaz u grad
NOVA PRIJETNJA MIRU Izraelski ministar zaprijetio da će Izrael “prije ili kasnije” zaratiti protiv Sirije
MOSKVA POD UDAROM UKRAJINSKIH DRONOVA: Zapaljena moskovska rafinerija nafte u dosad najvećem ukrajinskom napadu na glavni grad Rusije