Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (DJ. Šokac)

TREĆA UZASTOPNA POBJEDA: Croatia Frankfurt II je s 4 pogotka Sameda Eskija upisala 7:3 pobjedu na gostovanju kod SG 28 Ffm

Novu, treću zaredom, prvenstvenu pobjedu nakon povratka igrača s odmora, druga momčadi Croatije Frankfurt upisala je u utorak navečer na gostovanju kod druge momčadi SG 1928 Frankfurt.

SG 1928 Frankfurt II – FC Croatia II 3:7 (1:3)

Bolje otvaranje Croatia II je potvrdila ranim pogotkom Eskija u 4. minuti iz jedanaesterca nakon prekršaja nad Vučkovićem. Eski je povećao vodstvo Croatije na 2:0 u 11. minuti nakon snažnog šuta sa 26 metara.

Domaćini su smanjili u16 minuti na 1:2, da bi Josip Puljić u 45. minuti na dodavanje Grabovca povećao vodstvo hrvatske momčadi na 3:1.

Nastavak utakmice donio je još veći broj pogodaka. Najprije je Josip Puljić u 56. minuti na dodavanje Ladana povećao vodstvo Croatije na 4:1, da bi Eski u 60. minuti novim udarcem iz daljine postigao svoj treći pogodak za vodstvo Croatije od 5:1.

Lagano opuštanje obrane Croatije iskoristili su domaćini sa dva pogotka i smanjnje rezultat na 3:5. Ivan Grbavac na dodavanje Bešlića u 82. minuti povećava vodstvo Croatije na 6:3, da bi nakon toga na scenu ponovno stupa najbolji igrač utakmice  Samed Eski koji u 86. minuti novim šutem iz daljine postiže svoj četvrti pogodak za konačan rezultat od 3:7.

Sastav Croatije II: Novokmet, Jeličić, Vučić (od 62. Ivošević), Ladan, Bošnjak, Keleva, Strjiz, Eski, Grabovac, Vučković (od 60. Brešić), Josip Puljić (od 71. Dulc).

Iduću utakmicu druga momčad Croatije, koja zauzima 4. mjesto na ljestvici, igra u nedjelju u 13 sati u gostima protiv momčadi TSG 51 Frankfurt II. Adresa igrališta u Frankfurtu je: Niedwiesenstraße 124.