Momčad Croatije Fermoy / Foto: Fenix (Alen Miholić)

TEŽAK PORAZ CROATIJE FERMOY: Hrvatski klub iz Irske pretrpio težak poraz na domaćem terenu

U 20. kolu Cork Business League (druga liga) FC Croatia Fermoy poražena je od EvCore rezultatom 1:7 (0:4).

Vrlo loši vremenski uvjeti, jaka kiša i vjetar, nisu bili subotnji saveznik hrvatske momčadi iz iz Corka.

Loše je počelo u 2. minuti kada je Matković nesretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu. Loša igra nastavljena je cijelo poluvrijeme koje je završilo vodstvom gostiju od 4:0.

U drugom poluvremenu nije bilo ništa bolje što se tiče igre Croatije. Primljena su još tri pogotka, a konačni rezultat je bio 7:1. Počasni pogodak za nas postigao je Jin Minyou.

Sastav FC Croatia Fermoy: Villar, Tranpa, Da Silva, Đerđ, Mecanović, Minyou, Guardado, Visa (od 45. Kanymet), Škalic, Briševac, Matković