Tenisačica Ana Konjuh uspješno operirana u Zagrebu – Bit ću spremna za početak nove sezone!

Ana Konjuh je uspješno operirana u Zagrebu u četvrtak poslijepodne. Na službenoj stranici 19-godišnje dubrovačke tenisačice navodi se kako je imala sličnu operaciju 2014. godine: ‘operirala je čašicu zgloba desne ruke, ali ne na istom mjestu. Kao i prvi put, tako i ovaj, očišćen je vršak lakatne kosti’.

Problem je, ističe se, otkriven nakon pregleda u Torontu. Dijagnozu kanadskih liječnika potvrdili su i liječnici u Zagrebu. Ana se nakon operacije, koja je trajala sat i pol, osjeća dobro. Nada se kako će za mjesec i pol dana vratiti na teren te se spremiti za novu sezonu, koja počinje u siječnju, u Australiji.

Fenix-magazin/SIM/Dubrovački vjesnik / Foto:Anakonjuh.net

Povezano

IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a