Švicarska – prvenstvo 3. lige, treće kolo: NK Croatia odnijela pobjedu nad FC Wiedikonom

nesto6U utakmici između NK Croatie i FC Wiedikona na igralištu Juchhof u Zürichu dogodio se pravi vatromet golova. NK Croatia je u grčevitom dvoboju odnijela pobjedu sa samo bodom razlike. Rezultat je na poluvremenu bio 2:1, a kraj je rezultirao 5:4 za Croatiju.

Strijelci za Croatiu Zürich 0:1 4 min., 1:1 Lapenda 27 min, 2:1 Perković 33 min., 3:1 autogol 59, min.3:2, 61. min., 4:2 Lapenda 68 min., 5:2 Blazanović 69 min. 5:3 u osamdesetoj minuti, 5:4 u osamdeset i trećoj minuti.

Žuti karton je dobio Frano Dukić u 91 minuti.
Sastav Croatie: Dukic, Vukadin, Zrno, I.Dukić, Rajic, Lastro, Perković, Blazanović, Ziljak, Komin, Grgić i Ivanković

NK Croatia je u trećem kolu dobila bivšeg drugoligaša koji se sada bori u trećoj ligi druge skupine. Croatia je počela da diktira velikim tempom, bila je stalno u napadu čime su se i pokazali ukupni rezultati utakmice pri kraju. Croatia se izborila za još jednu pobjedu, kojom je zadovoljila ostvarenoj igri protiv jakog protivnika FC Wiedikona sa 5:4.