Foto Twitter

Stipe Mandalinić od 1. siječnja 2018. postaje igrač berlinskog kluba

Stipe Mandalinić pridružio se Jakovu Gojunu, Marku Kopljaru i Dragi Vukoviću u Füchseu. Najbolji igrač PPD Zagreba pridružio se tom njemačkom klubu u trenutku kad igra u odličnoj formi.

Mandalinić je s 44 gola prvi je strijelac Lige prvaka, a da će uvelike pomoći Füchseu misli i direktor kluba Bob Hanning: “Presretni smo što smo uspjeli dovesti tako dobrog igrača. Sad će naša napadačka igra bit će još raznovrsnija”, prenosi HRT.

mandalinic1Mandalinić će nositi dres s brojem 9, a u Zagrebu će ostati do kraja godine. Od 1. siječnja 2018. postaje igrač berlinskog kluba.

“Oduševio me klub i ljudi koji ga vode. Ovdje je doista sve na vrhunskoj razini. Presretan sam što sam stigao. Momčad ima strašne potencijale i na dobrom je putu da postane jedan od najboljih klubova Europe”, rekao je Mandalinić na predstavljanju.

Fenix-magazin/IM/HRT

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina