Foto Twitter

Stipe Mandalinić od 1. siječnja 2018. postaje igrač berlinskog kluba

Stipe Mandalinić pridružio se Jakovu Gojunu, Marku Kopljaru i Dragi Vukoviću u Füchseu. Najbolji igrač PPD Zagreba pridružio se tom njemačkom klubu u trenutku kad igra u odličnoj formi.

Mandalinić je s 44 gola prvi je strijelac Lige prvaka, a da će uvelike pomoći Füchseu misli i direktor kluba Bob Hanning: “Presretni smo što smo uspjeli dovesti tako dobrog igrača. Sad će naša napadačka igra bit će još raznovrsnija”, prenosi HRT.

mandalinic1Mandalinić će nositi dres s brojem 9, a u Zagrebu će ostati do kraja godine. Od 1. siječnja 2018. postaje igrač berlinskog kluba.

“Oduševio me klub i ljudi koji ga vode. Ovdje je doista sve na vrhunskoj razini. Presretan sam što sam stigao. Momčad ima strašne potencijale i na dobrom je putu da postane jedan od najboljih klubova Europe”, rekao je Mandalinić na predstavljanju.

Fenix-magazin/IM/HRT

Povezano

PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane