Navijači Werder Bremena slave pobjedu svojih igrača (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

SPEKTAKULARNA UTAKMICA U HOFFENHEIMU: Domaćini bez ozlijeđenog Kramarića poveli sa 3:0 pa na kraju izgubili sa 3:4

U spektakularnoj bundesligaškoj nogometnoj utakmici Werder Bremen je u gostima savladao TSG Hoffenheima nakon što su domaćini u prvih četvrt sata imali 3:0, da bi na kraju gosti slavili rezultatom 3:4 (3:3).

Oslabljeni bez ozlijeđenog Andreja Kramarića, momčad iz Sinsheima koju vodi trener Ole Werner imala je sve u svojim rukama jer su u prvih 12 minuta tri puta tresli mrežu Werdera.

A onda se dogodio ključan trenutak susreta: igrač Hoffenheima Stanley Nsoki isključen je u 18. minuti nakon prekršaja napravljenog kao zadnji igrač u polju.

Onda je na scenu stupio Werder, najprije Julian Malatini jednom te dva puta Jens Steage i gosti do poluvremena uspijevaju izjednačiti rezultat na 3:3.

U nastavku utakmice momčad Hoffenheima je djelovala zbunjujuće pa je domaći vratar Oliver Baumann spašavao svoje suigrače.

Werder je svoj bolju igru okrunio u 49. minuti trećim pogotkom Jens Steagea za, pokazalo se kasnije, konačnih 3:4

U 67. minuti igrači i navijači Hoffenheima tražili su jedanaesterac nakon što je u šesnaestercu gostiju iz  Bremena oboren  Valentin Gendrey. No sudac Tobias Reichel nije vidio prekršaj, na veliko nezadovoljstvo momčadi iz Hoffenheima.

Hoffenheim: O. Baumann – Akpoguma, Grillitsch (46. Stach), Nsoki – Kaderabek (76. Bruun Larsen), Bischof, Tohumcu, Prass (46. Gendrey) – Hlozek, Bülter (69. Moerstedt) – Berisha (27. Drexler)
Werder Bremen: Zetterer – Malatini, N. Stark (58. Pieper), A. Jung – Agu, Lynen (76. Alvero), Köhn (76. Deman) – R. Schmid (76. Topp), Stage – Weiser, Ducksch (88. Grüll)