Novorođenče (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
Novorođenče (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu

SLUČAJ KOJI JE ŠOKIRAO NJEMAČKU – NOVOROĐENČE OTETO IZ BOLNICE: Otmičarka (37) se pretvarala da je fotografkinja za bebe

Žena (37) osuđena je za otmicu bebe iz bolnice Nordfriesland u njemačkom gradu Husumu. Sud je ženi izrekao zatvorsku kaznu u trajanju od tri godine i deset mjeseci zatvora.

 

Tridesetsedmogodišnja žena osuđena je u četvrtak na zatvorsku kaznu na sudu u Husumu u njemačkoj saveznoj zemlji Schleswig-Holsteinu.

Nudila usluge fotografiranja beba

Prema riječima suca, žena je u prosincu 2023. otela novorođenče iz klinike Nordfriesland u Husumu.

Predstavljala se kao fotografkinja za bebe i nudila fotografiranje. Kad je bila sama s novorođenčetom, odvela je dijete sa sobom.

Beba pronađena u stanu

Policija je istog dana pronašla otetu bebu u njezinom stanu.

Kako pišu njemački mediji, žena je osuđena na ukupno tri godine i deset mjeseci zatvora zbog pet točaka optužnice za komercijalnu prijevaru i vožnju bez vozačke dozvole.

Fenix-magazin/SČ

Povezano

RADIKALNE MJERE VOLKSWAGENA: Odlazak 28.000 zaposlenika već je dogovoren, a do 2030. ukida se 35.000 radnih mjesta
MISSOURI: Poginulo je 11 padobranaca i pilot u padu privatnog zrakoplova
ZAHVALA ZA 40 GODINA PREDANOSTI: Hrvatski vjernici HKM Feldkirch ispratili svog dugogodišnjeg dušobrižnika i pastoralnu suradnicu
NIJE PLAĆAO RTV NAKNADU U NJEMAČKOJ OD 2023.: Stigao mu račun od MILIJUN eura
munchen
POREZNA U AKCIJI: Kreće masovna kontrola u Njemačkoj. Na meti su ove osobe
aldi
NJEMAČKE KUPCE NA POLICAMA DOČEKALO IZNENAĐENJE: Poznati trgovački lanac 11. lipnja trajno spustio cijene 14 proizvoda