SLAVLJE NAVIJAČA STUTTGARTA I HANNOVERA: Dva poznata nogometna kluba vraćaju se u Bundesligu

Stuttgart i Hannover se vraćaju u Bundesligu poslije samo jedne sezone nakon što su u zadnjem kolu njemačke Druge lige uspjeli zauzeti prva dva mjesta koja vode u viši rang.

VfB Stuttgart, za kojeg igraju hrvatski nogometaši Josip Brekalo i Ante Grgić, je doma s 4-1 slavio protiv Wüerzburga i osvojio prvo mjesto s 69 bodova. Hannoveru hrvatskog nogometaša Marka Marića bilo je dovoljan i bod kod Sandhausena (1-1) da ostane drugi ispred Eintrachta iz Braunschweiga.

Eintracht Braunschweig će u dvije utakmice razigravati s Wolfsburgom za mjesto u Bundesligi.

Iz Druge lige ispadaju Karlsruher i Würzburger a Müenchen 1860, u kojem igra Ivica Olić i Marin Pogrančić, ide u  razigravanje s Jahn Regensburgom.

Fenix-magazin/SIM/Hina Foto:FaH

 

 

Povezano

VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname
RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
HRVATSKI ISELJENICI: Najveći problemi života izvan domovine