SLAVLJE NAVIJAČA STUTTGARTA I HANNOVERA: Dva poznata nogometna kluba vraćaju se u Bundesligu

Stuttgart i Hannover se vraćaju u Bundesligu poslije samo jedne sezone nakon što su u zadnjem kolu njemačke Druge lige uspjeli zauzeti prva dva mjesta koja vode u viši rang.

VfB Stuttgart, za kojeg igraju hrvatski nogometaši Josip Brekalo i Ante Grgić, je doma s 4-1 slavio protiv Wüerzburga i osvojio prvo mjesto s 69 bodova. Hannoveru hrvatskog nogometaša Marka Marića bilo je dovoljan i bod kod Sandhausena (1-1) da ostane drugi ispred Eintrachta iz Braunschweiga.

Eintracht Braunschweig će u dvije utakmice razigravati s Wolfsburgom za mjesto u Bundesligi.

Iz Druge lige ispadaju Karlsruher i Würzburger a Müenchen 1860, u kojem igra Ivica Olić i Marin Pogrančić, ide u  razigravanje s Jahn Regensburgom.

Fenix-magazin/SIM/Hina Foto:FaH

 

 

Povezano

PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane