Sjajno izdanje Croatie Bochum koja je ispratila Weitmar sa petardom u mreži

Croatia Bochum zabilježila je visoku pobjedu na svom terenu protiv močadi Weitmer 09. Hrvati su utakmicu započeli u najjačem sastavu. Već od prvih minuta moglo se naslutiti kako je Croatia kompletnija i jača momčad. Dominaciju hrvatske momčadi u 8. minuti zgoditkom potvrđuje Ivan Ljoljić, da bi samo 6. minuta kasnije Marko Pavlović povisio na 2:0.

Croatia je dominirala u gotovo svim segmentima igre, od posjeda lopte, stvorenih prilika do golova. Novo povećanje vodstva djelo je Marka Pavlovića koji u 33. minuti koristi priliku i dovodi svoju momčad u vodstvo od velikih 3:0. U zadnjoj minuti prvog poluvremena Mihael Kristić postiže pogodak za nedostižnih 4:0 za Croatiju. Momčad Weitmer 09 nije uspjela uputiti niti jedan ozbiljniji udarac prema golu Croatie

I u drugom poluvrijemenu Croatia je dominirala. U jeku napada hrvatske momčadi, Weitmer 09 tek u 63. minuti dolazi do prve ozbiljne prilike kada njihov napadač sam izbija vratara Dejana Pavlovića koji odlično brani taj pokušaj. To je bila jedna i jedina ozbiljnija prilika za Weitmar tijekom cijele utakmice.

Točku na dobru igru Croatije postavlja Ivan Božić na samom kraju utakmice za konačnih 5:0.

Sastav Croatie:  Dejan Pavlović, Bojan Kvasina, Robert Pejanović, Josip Šljivić, Dario Ružić, Petar Tomić, Ivan Ljoljić, Slobodan Tadić, Mihael Kristić, Ivan Božić, Marko Pavlović.

Sljedeću utakmicu Croatia igra u nedjelju 04.prosinca na domaćem terenu protiv Wattenscheid II. Početak je u 14:30 sati.