Luka Leovac (KSV Trenk)
Luka Leovac (KSV Trenk) / Foto: Fenix (MK)

SJAJNA UTAKMICA: KSV Trenk preokretom do uvjerljive pobjede protiv DJK Göggingen

Nogometaši KSV Trenka odigrali su sjajnu utakmicu u gostima kod DJK Göggingena i pobijedili s uvjerljivih 7:3.

DJK Göggingena – KSV Trenk 7:3 (2:1)

Utakmica je bila obilježena preokretom, a Trenkovci su nakon početnog zaostatka od 2:0 uspjeli postići sedam pogodaka i ostvariti važnu pobjedu.

Domaćin je rano u susretu došao do vodstva od 2:0, a Trenkovci se nisu predali i postupno su preuzeli kontrolu nad igrom. Njihov trud se isplatio u 43. minuti kada je Matej Babić, najbolji strijelac kluba, postigao svoj prvi pogodak na utakmici i smanjio rezultat na 2:1.

Danijel Araranković (KSV Trenk) / Foto: Fenix (MK)

Drugo poluvrijeme bilo je u potpunosti pod kontrolom igrača Trenka. Babić je u 52. minuti izjednačio na 2:2, a Ermin Mahmutović je u sljedećih 20 minuta postigao dva gola i doveo Trenk do vodstva od 2:4. U 77. minuti Luka Leovac, najmlađi igrač Trenka, postigao je svoj prvi seniorski pogodak i postavio rezultat na 2:5.

Do kraja utakmice Babić i Mahmutović su postigli još po jedan gol i upisali hat-trick, a konačni rezultat je bio 7:3 za Trenk.

Ovo je bila važna pobjeda za KSV Trenk, koji se ovim trijumfom učvrstio u sredini ljestvice. Sljedeće nedjelje Trenk gostuje kod FC Haunstettena koji ima dva boda više od Trenka.

Matej Babić (KSV Trenk) / Foto: Fenix (MK)

Sastav KSV Trenk: Jurica Badrov, Josip Đotlo, Marko Tomić, Danijel Araranković, Anton Đotlo, Luka Leovac(1), Edin Ramulj, Ivo Rajkovača, Patrick Ferreira, Ermin Mahmutović (3 ), Matej Babić (3) . Klupa za pričuve: Mladen Crnov, Mateo Didak. Treneri: Marko i Daniel Tomić

Istaknuti igrači: Matej Babić (3 gola, 2 asistencije), Ermin Mahmutović (3 gola, 2 asistencije), Luka Leovac (1 gol, 1 asistencija, prvi seniorski nastup), Edin Ramulj (1 Asistencija), Mateo Didak (1 Asistencija), Anton Đotlo (Prvi nastup ove sezone), Ivo Rajkovača (Prvi nastup ove sezone), Patrick Ferreira (Prvi nastup za KSV Trenk)

Sljedeća utakmica: FC Haunstetten – KSV Trenk (nedjelja, 7. travnja 2024. U 15 sati)