Remi SV Croatie Griesheim protiv SKG Gräfenhausena

U teškoj i borbenoj utakmici punoj prekršaja momčad Croatie Griesheim odigrala je protiv SKG Gräfenhausena 0–0. Pobjeda je trebala momčadi Croatie Griesheim protiv Gräfenhausena kako bi osvojena tri boda iz prošlog kola dali efekta na ljestivci, ali borbeni i rastrčani gosti kao i brojni promašaji onemogućili su Plave u njihovom naumu.

Do prve prave prilike na utakmici čekalo se do 30. minute kada je napadač Croatie Daniel Perić dobro uposlen, ali je slabo tukao, pa je lopta je otišla pored gola. Drugu pravu priliku imali su igrači Croatie Griesheim u 55. minuti kada je na vrata Gräfenhausena tukao Lukas Blessing, ali je vratar Gräfenhausena odlično obranio snažan udarac.

Staro nogometno pravilo da kada ne daš gol – primiš isti, ovaj puta u 65. minuti nije potvrđeno, i to prije svega sjajnom reakcijom golmana Croatie Darela Buljugije koji je jednu snažnu loptu upućenu u gornji lijevi kut obranio sjajnom intervencijom.

Novu pravu priliku imao je Daniel Perić u 70. minuti kada je tukao iz neposredne blizine, ali je vratar gostujućih uspio sjajnom obranom spriječiti vodstvo Croatie Griesheim.

Posljednju pravu priliku imala je momčad Croatie Greisheim u 85. minuti kada je slobodan udarac izveo Razan Farag, ali je loptu iz gornjeg lijevog kuta izvadio golman Marcus Krug, pa je utakmica završila neodlučenim rezultatom.

SV Croatia Griesheim: Buljugija, Pupić, Vujica, Blessing, Markota, Farag, Hofstaedter,Smajović, Perić, Altuna, Denis Andrijević.Klupa(Gebreigzeher, Daniel Andrijević, Madroun, Čolina)