Luka Modrić (ILUSTRACIJA) / Foto: Preslik FM

PRIJATELJSKI SUSRET: Barceloni “el clasico’, Modriću drugo poluvrijeme

U prijateljskom susretu igranom pred 62.000 gledatelja na Allegiant stadionu u Paradiseu, u Nevadi, Barcelona je pobijedila Real Madrid sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Raphina u 27. minuti. Kapetan hrvatske reprezentacija Luka Modrić zaigrao je za Real drugo poluvrijeme.

Bio je to odličan i intenzivan dvoboj u prvom poluvremenu, koji je u nastavku razvodnjen zbog brojnih izmjena.

U momčadi Carla Ancelottija predstavio se Aurelien Tchouaméni, koji je stigao iz Monaca, a priliku je dobio i Antonio Rudiger, pojačanje pristiglo iz Chelsea. S druge strane zaigrao je Robert Lewandowski koji je stigao iz Bayerna.

Sljedeću utakmica Real će igrati protiv Club America u srijedu, 27. srpnja u Oracle Parku u San Franciscu, a potom slijedi ogled protiv Juventusa na stadionu Rose Bowl u Los Angelesu u nedjelju, 31. srpnja.

Barceloni slijedi utakmica protiv Juventusa 27. srpnja u Dallasu, a 31. će igrati protiv NY Red Bullsa u Harrisonu.