Igrači Bayerna slave pogodak protiv Dinama / Foto: Hina
Igrači Bayern (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

PREUZELI VRH LJESTVICE: Petica Bayerna u Bochumu

U susretu osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju u Bochumu slavio sa 5-0 preuzevši vrh ljestvice Bundeslige.

Bavarci su poveli u 16. minuti golom Michaela Olisea, a deset minuta kasnije na 2-0 je povećao Jamal Musiala.

Harry Kane je nastavio golijadu u 58. minuti pogodivši za 3-0, a do kraja susreta golove su zabili i Leroy Sane (65), te Kingsley Koman (71).

Za Bochum je cijeli susret igrao Jakov Medić.

Bayern je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice sa 20 bodova koliko ima i RB Leipzig, ali Bayern ima bolju razliku pogodaka. Treći je Bayer Leverkusen sa 15 bodova.

Bochum je posljednji, 18. sa svega jednim bodom.