Rijeku je u vodstvo doveo Franjo Ivanović (33), a poravnao je Pedro Lucas (76-11m).

Riječani su imali izglednije prilike u prvom poluvremenu, Pašalić je čak u 21. minuti izravno iz kornera pogodio gredu, a poveli su nakon lijepe akcije. Janković je u 33. minuti prošao kroz sredinu gostujuće obrane i pravodobno poslužio Ivanovića koji se izborio za udarac iskosa sa 12-ak metara koji je “probio” blok dva suparnička igrača i lopta je odsjela u donjem lijevom kutu.

Mnogo sreće imala je Rijeka u posljednjim sekundama prvog poluvremena kada je Florucz s pet metara neometan promašio prazna vrata poslavši loptu preko grede.

U manje sadržajnom drugom dijelu Olimpija je stigla do poravnanja iz kaznenog udarca kojega je sigurno izveo Pedro Lucas nakon što je Rukavina prekršajem zaustavio Jorgea Silvu.

Rijeka – Olimpija 1:1 (Ivanović 33. / Lucas 76.)

RIJEKA: Zlomislić – Bogojević (od 55. Smolčić), Majstorović, Galešić ?, Devetak – Petrovič – Pašalić ? (od 81. Andrić), Hodža (od 69. Selahi), Fruk ?, Janković (od 69. Rukavina) – Ivanović

OLIMPIJA: Vidovšek – Silva, Ratnik, Muhamedbegović, Sualehe ? (od 46. Lasickas) – Agba, Doffo – Florucz (od 68. Brest), Pinto (od 68. Charles ?), Ne.Motika (od 79. Caciel) – Lucas  (od 79. Durdov)

Uzvrat je za tjedan dana u Ljubljani, a ukupni pobjednik igrat će ove jeseni u Konferencijskoj ligi.