Andrej Plenković/Foto Hina

Premijer Plenković u srijedu na polufinalu između Hrvatske i Engleske

Premijer Andrej Plenković u srijedu će u Moskvi navijati za “vatrene” u polufinalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva protiv Engleske, potvrđeno je u nedjelju iz Banskih dvora.

“S velikim veseljem idemo na polufinale u Moskvu”, poručuju iz Vlade podsjećajući na ranije premijerove izjave u kojima je obećao odlazak na polufinalnu utakmicu ako hrvatska reprezentacija pobijedi u četvrtfinalu domaćina Rusiju.

Detalje će Banski dvori objaviti u ponedjeljak.

U svom petom nastupu na svjetskim nogometnim prvenstvima reprezentacija Hrvatske je po drugi puta u povijesti izborila mjesto u polufinalu. Prvi puta među četiri najbolje reprezentacije svijeta plasirala se u svom prvom nastupu na SP prije 20 godina u Francuskoj kada je osvojila treće mjesto.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

DALIĆ: Ovo je bila prava Hrvatska, imamo 6 bodova i ostvarili smo svoj cilj
ENGLESKE BOLJA OD PANAME: Bellingham i Kane odveli “Tri lava” na vrh skupine
HRVATSKA NASTAVLJA NATJECANJE U TORONTU: Vatreni protiv Gane upisali drugu pobjedu na SP-u
Luka Modrić, Ante Budimir slave pobjedu nad Panamom / Foto: Hina
KALKULACIJE SU POTPUNO JASNE: Evo što Hrvatskoj donosi pobjeda, što remi, a kakav crni scenarij prijeti u slučaju poraza od Gane
IVAN PERIŠIĆ: Stigao do impresivne brojke od 156 nastupa u dresu “Vatrenih”
RASPLET: Nogometaši Belgije i Egipta osvojili prva dva mjesta, eliminiran Urugvaj i Saudijska Arabija