Andrej Plenković/Foto Hina

Premijer Plenković u srijedu na polufinalu između Hrvatske i Engleske

Premijer Andrej Plenković u srijedu će u Moskvi navijati za “vatrene” u polufinalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva protiv Engleske, potvrđeno je u nedjelju iz Banskih dvora.

“S velikim veseljem idemo na polufinale u Moskvu”, poručuju iz Vlade podsjećajući na ranije premijerove izjave u kojima je obećao odlazak na polufinalnu utakmicu ako hrvatska reprezentacija pobijedi u četvrtfinalu domaćina Rusiju.

Detalje će Banski dvori objaviti u ponedjeljak.

U svom petom nastupu na svjetskim nogometnim prvenstvima reprezentacija Hrvatske je po drugi puta u povijesti izborila mjesto u polufinalu. Prvi puta među četiri najbolje reprezentacije svijeta plasirala se u svom prvom nastupu na SP prije 20 godina u Francuskoj kada je osvojila treće mjesto.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva
NJEMAČKI MEDIJI: Dirljiva gesta hrvatskih zvijezda, Modrića za 200-ti nastup iznenadili majicama s njegovim likom
IZJAVE NAKON UTAKMICE: Dalić i Modrić zadovoljni osvajanjem 3 boda
VAŽNA POBJEDA HRVATSKE: “Vatreni” pogotkom Budimira s 1:0 savladali Panamu
ENGLEZI REMIZIRALI: Harry Kane i suigrači ‘kiksali‘ protiv borbene Gane
TORONTO: Tisuće hrvatskih navijača u korteu išli na utakmicu “Vatrenih” protiv Paname