Andrej Plenković/Foto Hina

Premijer Plenković u srijedu na polufinalu između Hrvatske i Engleske

Premijer Andrej Plenković u srijedu će u Moskvi navijati za “vatrene” u polufinalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva protiv Engleske, potvrđeno je u nedjelju iz Banskih dvora.

“S velikim veseljem idemo na polufinale u Moskvu”, poručuju iz Vlade podsjećajući na ranije premijerove izjave u kojima je obećao odlazak na polufinalnu utakmicu ako hrvatska reprezentacija pobijedi u četvrtfinalu domaćina Rusiju.

Detalje će Banski dvori objaviti u ponedjeljak.

U svom petom nastupu na svjetskim nogometnim prvenstvima reprezentacija Hrvatske je po drugi puta u povijesti izborila mjesto u polufinalu. Prvi puta među četiri najbolje reprezentacije svijeta plasirala se u svom prvom nastupu na SP prije 20 godina u Francuskoj kada je osvojila treće mjesto.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

RONALDO DVOSTRUKI STRIJELAC: Portugal razbio Uzbekistan
TROJICA VELIČANSTVENIH: Messi, Mbappe i Haaland nezaustavljivi na startu SP-a
SP: Nezaustavljivi Haaland s 2 zgoditka odveo Norvešku do 3:2 protiv Senegala
SP: Francuska s 2 pogotka Mbappea i grmljavinski prekid s 3:0 pobijedila Irak
dalić zlatko
VATRENI PRED KLJUČNIM ISPITOM, DALIĆ POSLAO PORUKU: Kada igramo za Hrvatsku, nema granica
ZNATE LI ZA PRAVILO 0,2 BARA? ADAC izdao hitno upozorenje za vozače zbog ljetnih vrućina