Andrej Plenković/Foto Hina

Premijer Plenković u srijedu na polufinalu između Hrvatske i Engleske

Premijer Andrej Plenković u srijedu će u Moskvi navijati za “vatrene” u polufinalnoj utakmici Svjetskog nogometnog prvenstva protiv Engleske, potvrđeno je u nedjelju iz Banskih dvora.

“S velikim veseljem idemo na polufinale u Moskvu”, poručuju iz Vlade podsjećajući na ranije premijerove izjave u kojima je obećao odlazak na polufinalnu utakmicu ako hrvatska reprezentacija pobijedi u četvrtfinalu domaćina Rusiju.

Detalje će Banski dvori objaviti u ponedjeljak.

U svom petom nastupu na svjetskim nogometnim prvenstvima reprezentacija Hrvatske je po drugi puta u povijesti izborila mjesto u polufinalu. Prvi puta među četiri najbolje reprezentacije svijeta plasirala se u svom prvom nastupu na SP prije 20 godina u Francuskoj kada je osvojila treće mjesto.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
“SHOW” I U PHILADELPHIJU: Ne dirajte Rockya, odijevanje kipa u boje svoje reprezentacije donosi nesreću
IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva