Marin Brbić / Foto: Hina

Predsjednik Hajduka Marin Brbić podnio ostavku

Predsjednik Uprave HNK Hajduk Marin Brbić podnio je ostavku na tu dužnost, jer klub nije ove sezone ostvario planirani rezultat koji bi vodio u kvalifikacije za Ligu prvaka,  objavila je u ponedjeljak popodne službena stranica tog kluba.

 

” Podnosim ostavku na mjesto predsjednika Uprave HNK Hajduk. To je moja moralna obveza jer nismo uspjeli ostvariti obećani rezultatski cilj u ovoj sezoni, a to je mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka,”  istaknuo je  Brbić.

On je objasnio kako klub neću napustiti odmah već “kada se steknu uvjeti za to”, jer, kako je rekao, “iz odgovornosti prema Hajduku ne smijem i ne želim dopustiti da bude obezglavljen, imajući u vidu važnost održavanja stabilnosti poslovanja i funkcioniranja Kluba.”

Ostavka je došla samo dan nakon pobjede Hajduka u Zagrebu nad Dinamom (3-2).

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
NAPAD NOŽEM U AUSTRIJI: Dvije osobe (14 i 41) teško ozlijeđene