Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (S. Konta)

PORAZ PRVE I POBJEDA DRUGE MOMČADI: Croatia Frankfurt odigrala katastrofalno drugo poluvrijeme, druga momčad upisala pobjedu od 8:0

Bila je to čista pobjeda gostujuće momčadi koja je boljom igrom u drugom poluvremenu postigla sva četiri pogotka na utakmici.

FC Croatia Frankfurt – Germania Enkheim (0:0) 0:4

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka i bez većih prilika za obje momčadi.

U drugom poluvremenu gosti su u 70. minuti došli u vodstvo, a svega dvije munute kasnije to vodstvo povećali na 2:0. Nakon te crne rupe u igri obrane Croatije, slično se dogodilo i u periodu od 85 do 88. minute kada napadači Germanije postižu još dva pogotka za uvjerljivu 4:0 objedu svoje momčadi.

Za rješenje obrambenih problema hrvatske momčadi čeka se povratak nekolicine igrača koji su otputovali na godišnji u domovinu.

Sastav Croatije I: Liese, Peko, Lakić (od 57. Livajić), Knezović (od 53. Bautić), Jonjić, Faris, Duvnjak, Romić, Dulc, Gamulin (od 81. Brešić), Kralj.

Uvjerljiva pobjeda druge momčadi Croatije

Druga momčad Croatije upisala je uvjerljivu pobjedu protiv druge momčadi Ridberga.

FC Croatia Frankfurt II – SC Ridberg II (4:0) 8:0

Već u prvom poluvremenu utakmica je bila odlučena jer je Croatia osim bolje igre bila i efikasna i povela sa 4:0. U drugom poluvremenu dodana su još 4 pogotka za zasluženu pobjeda od 8:0.

Sastav Croatije II: Maganić, Soldo, Lažeta, Keleva (od 19. Džida), Jeličić, Mirko Puljić, Tkalčević, Canić, Glavaš (od 61. Šumić), Drlje (od 27. Ćurić), Vučić. Strijelci za Croatiju bili su: Mario Lažeta (3), Jeličić (1), Šablona (1). Ćurić (1), Šumić (1), Kelava (1) i Soldo)

Sljedeća utakmica u nedjelju, 25. kolovoza 2024. prva momčad protiv SV 07 Heddernheim u 15:00 sati. Druga momčad Croatia igra u 13 protiv momčadi FV Saz-Rock II u 13:00 sati. Adresa igrališta za utakmicu druge momčadi: Am Römerhof 9. 60486 Frankfurt na Majni.