Croatie Zürich / Foto: Fenix I.Barišić)

Poraz Croatie Zürich na početku proljetnog dijela prvenstva

U prvenstvenoj utakmici 3. Lige Gruppe 2, momčad Croatije Zürich pretrpjela je poraz na gostovanju u Schlierenu kod FC R.Srpske od 2:0 (0:0).

Prvo poluvrijeme, dok su igrači Croatije imali snage, bilo je izjednačeno i obje su momčadi imale svoje prigode za postizanje golova, ali rezultat je ostao 0:0.

U drugom dijelu utakmice domaćini su bili bolji i sa dva postignuta zgoditka, u 65. i  u 77.minuti, zaključili su utakmicu u svoju korist. Do kraja su domaćini odigrali mirno i rutiski su priveli utakmicu kraju. Ovom pobjedom domaćini su se približili  Croatiji na bod razlike.

NK Croatia Zürich: G.Škara, D.Komin, M.Jelečević, A.Vukadin, I.Dukić, N.Novak, D.Perković ( C ), S.Blažanović, K.Krstić, L.Lapenda.
Još su igrali: L.Knežević, S.Lastro, H.Pavić i J.Tomčić. Trener:Stanislav Blažanović.