Croatia Frankfurt
Ante Štrljić, strijelac obaju pogodaka za Croatiju (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)

PORAZ CROATIE FRANKFURT: Hrvatska momčad doživjela neočekivani poraz i prekinula niz nepobjedivosti

Na gostovanju u Frankfurt-Niederradu, Croatia Frankfurt je doživjela neočekivani poraz i tako prekinula seriju od šest utakmica bez poraza.

Union Niederrad – FC Croatia 4:1 (2:0)

Kada se loše otvori utakmica kao što je to bilo u nedjelju popodne u Niederradu, kada se u 9. minuti prime dva gola, onda utakmica ode u krivom pravcu. To se odgodilo momčadi Croatije koju u život nije vratio ni pogodak Ante Strljića u 73. minuti za smanjenje rezultat na 3:1.

Do kraja utakmice domaćini su zabili još jedan zgoditak i zasluženo slavili rezultatom 4:1.

Nakon 10 odigranih prvenstvenih utakmica, Croatia zauzima 11. mjesto na ljestvici Kreisoberlige Frankfurt i ima 12 bodova uz negativnu gol razliku od 24:34.

Sastav Croatije Frankfurt: Nauber, Bešlić (od 79. Bonano), Kukic, Grgic, BOZINOVIC, Gluhakovic, Andrić (od 54. Puljić), Strljić, Drlje (od 60. Šandrk), Jurić, Budimir. Strijelac za Croatiju Ante Strljić.

Poraz i druge momčadi Croatije

SC Riedberg – FC Croatia II 4:0 (2:0)

Sastav Croatije Frankfurt II: Lijazović, Budimir, Mirko Puljić, Josip Puljić, Periša, Gamulin, Laden, Boletin, Kovač, Filip Livajic,Tin Livajić. Još su igrali: Martelanz i Novokmet.  Nakon 9 kola, druga momčad Croatije ima svega 3 boda i zauzima 16. mjesto od 18 klubova.

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra kao domaćin u srijedu, 6.listopada protiv momčadi Weiß Blau Niederrad. Utakmica na igralištu Croatije u Heddernheimu počinje uvečer u 20:15 sati.

Druga momčad Croatije igra u nedjelju, 10. listopada na svom igralištu u Heddernheimu protiv druge momčadi TSG 51 FFM s početkom u 13:00 sati.