Pogodak Ivice Banovića nedovoljan za bod(ove) Energiea

Za Energie još je igrao Rivić, i to ušavši u igru u 57. minuti

banovic1Pogodak hrvatskog nogometaša Ivice Banovića nije pomogao Energie Cottbusu da izbjegne poraz na gostovanju kod Erzgebirge Auea (1:2) u 5. kolu druge njemačke nogometne lige. Iskusni veznjak u 23. minuti s bijele točke doveo je svoju momčad u vodstvo, no domaćini su preokrenuli rezultat dvama pogocima Litavca Novikovasa.

Za Energie još je igrao Rivić, i to ušavši u igru u 57. minuti, a Buljat nije ulazio u igru.  Dodajmo da su gosti zbog isključenja kraj susreta dočekali s dva igrača manje.

Ostali rezultati, 5. kolo:  Sandhausen – Karlsruhe 1:1, Ingolstadt – Arminia 3:2, Aalen – Kaiserslautern 4:0, Fürth – Köln (Jajalo nije ulazio u igru) 0:0.

Poredak: Greuther Fürth 13 bodova, 1860 München, Erzgebirge Aue i Kaiserslautern po 9, Karlsruhe 8 bodova…