VIDEO Pogodak i asistencija Rakitića, Modrić sudjelovao u akciji za gol Balea

Rakitićev dobar učinak nije bio dovoljan da Sevilla izbjegne poraz u Barceloni

Pogodak i asistencija Ivana Rakitića za Sevillu u susretu 4. kola španjolskog prvenstva nisu bili dovoljni da donesu njegovoj momčadi bod(ove) na gostovanju u Barceloni (2:3). Čak štoviše Sevilla je na kraju tragično pobijeđena.

Naime, Barcelona je vodila 2:0 do 80. minute kada rezultat smanjuje Rakitić, a nakon njegova izvođenja kornera Coke je izjednačio u 90. minuti. Međutim u 4. minuti sudačke nadoknade pobjedu Kataloncima donosi Sanchez.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u neodlučenom susretu njegova Reala na gostovanju kod Villarreala (2:2). Hrvatski veznjak sudjelovao je u akciji za debitantski pogodak Garetha Balea u dresu Reala.

Rezultati prvih utakmica 4. kola: Villarreal – Real Madrid 2:2 (Cani 20, Giovani 70/Bale 38, Ronaldo 64), Atletico Madrid – Almeria 4:2 (David Villa 15, Diego Costa 37-11m, Tiago 64, Raul Garcia 67/Rodri 40, Aleix Vidal 90), Levante – Real Sociedad 0:0, Barcelona – Sevilla 3:2 (Alves 36, Messi 75, Sanchez 90+4/Rakitić 80, Coke 90).

Poredak: Barcelona i Atletico po 12 bodova, Villarreal i Real Madrid po 10 bodova… (ha)