Pogocima Rimca i Mihaljevića frankfurtska Croatia do nova tri boda

FC Gudesding – FC Croatia Ffm  0 : 2 (0:1)

Marko Rimac 2Nogometaši Croatie Frankfurt nastavili su i u nedjelju seriju dobrih igara te zabilježili petu pobjedu zaredom. Više nego zasluženo Croatia je u gostima slavila kod FC Gudesdinga rezultatom 2:0. Najbolji strijelac Croatie Marko Rimac u 36. minuti dovodi svoju momčad u vodstvo nakon sjajnog i neobranjivog udarca sa 16 metara.

IMG_0313

U drugom poluvremenu vodstvo hrvatske momčadi povećao je Dominik Mihaljević nakon kornera u 58. minuti kojeg je izveo kapetan momčadi Mario Lažeta.

Croatia je nastupila u sastavu: Kolarić, Bodrožić, Mihaljević, Andrić, Hrskanović, M.Lažeta, Zubac, Šandrk, Drlje, Rimac i Letica. Od 75. Matić je ušao umjesto Hrskanovića, od 66. min. Puljić umjesto Letice te u 84. min. Jaskiewicz umjesto Rimca.