Dinamo je slavio protiv Iranaca rezultatom 2:0

Alen Halilović, mlada zvijezda Dinama i hrvatski reprezentativac, istakao se lijepom gestom na pripremnoj utakmici u Sloveniji protiv iranskog Sepahana kojeg vodi Zlatko Cico Kranjčar. Naime, nakon što je u 85. minuti postigao prekrasan pogodak za Dinamo okrenuo se prema tribini i svom suigrači i prijatelju Zvonku Pamiću pokazao da pogodak posvećuje njemu. Podsjetimo, Dinamovom veznjaku Pamiću koji je susret pratio s tribine, nedavno je preminuo brat Alen.

Zagrebački klub slavio je protiv Iranaca rezultatom 2:0, a strijelac prvog pogotka bio je u 36. minuti Vrsaljko. Pogodio je glavom nakon kornera kojeg je izveo Sammir. Halilović je pak prije pogotka u sjajnoj akciji nanizao tri suparnička igrača te je okončao prekrasnim udarcem.

Dinamo je u potpunosti nadigrao Cicinu momčad, a za modre je debitirao i novi napadač Alžirac El Soudani odigravši 47 minuta. (ha)