U borbi za Bundesligu: Pogledajte Lakićev pogodak za Kaiserslautern

Kaiserslautern još u borbi za nastup u Bundesligi

Iako je 1860 München u susretu 32. kola Druge Bundeslige iznenadio Greuther Fürth (2:1) te tako omogućio Kaiserslauternu da se u slučaju pobjede potpuno približi trećoj poziciji koja donosi kvalifikacije za Bundesligu, momčad hrvatskog napadača Srđana Lakića nije to iskoristila na najbolji način.

Naime, uparvo pogotkom Lakića Kaiserslautern je na gostovanju kod Uniona u Berlinu, za kojeg ovaj susret nije imao veliko značenje jer je siguran na sredini ljestvice, stigao do jednog boda (1:1). Dubrovčanin je pogodio u 40. minuti nakon što su domaći vodili od 9. minute pogotkom Brandyja. Igrao je do 84. minute, a to mu je bio drugi pogodak od povratka u Kaiserslautern.

Dodajmo kako su za Union cijeli susret odigrali Damir Kreilach i Roberto Punčec.

Tako dva kola prije kraja Köln (65 bodova) i Paderborn (56) drže pozicije koje direktno vode u Bundesligu, Greuther Fürth je treći (54) i njegove posrtaje još čekaju Kaiserslautern (51) i Karlsruher (49) kako bi se domogli kvalifikacija za najviši rang natjecanja u Njemačkoj. (ha)