Pogledajte kako je Hrgota ušao u igru i s dva pogotka ‘srušio’ Tomasova i Sechzigere

Hrgoti je za odličan učinak bilo dovoljno jedno poluvrijeme

Branimir Hrgota, mladi švedski napadač hrvatskih korijena, koji nastupa za Borussiju Mönchengladbach sigurno je više očekivao od prošle sezone. Na pripremama je bio jedan od najboljih strijelaca, a unatoč maloj minutaži dobro je počeo sezonu. Do sedmog kola postigao je dva pogotka. I tu je stao. Do kraja prvenstva više nije zabio u Bundesligi, a i igrao je svega 20 minuta u prosjeku. Prikupio je 30 nastupa i 587 odigranih minuta, najčešće ulazeći s klupe.

Hrgota se nada da će za njega stići bolji dani pa je tako ponovno bljesnuo na pripremnoj utakmici sa 1860 Münchenom. Postigao je dva pogotka u pobjedi 3:2 na Sportparku Heimstettenu. Ušao je u igru u 46. minuti, a zabio je za vodstvo 2:0 (u 53. minuti) i 3:1 (86.).

Bila je to treća pripremna utakmica Borussije. Ostvarila je dvije pobjede i jedan poraz.

Dodajmo kako je za Sechzigere prvo poluvrijeme odigrao Marin Tomasov.