Arhivska snimka Roberta Lewandowskog / Foto: Fenix (Twiter BM)

Pobjedom u Kölnu nad istoimenom prvoligašem Bayern iz Münchena se vratio na vrh ljestvice Bundeslige

Bayern iz Münchena ponovno je zasjeo na vrh ljestvice Bundeslige nakon visoke 4-1 nedjeljne pobjede u Kölnu nad istoimenim bundesligašem.

Utakmica je odlučena u prvih 12 minuta kada su Bavarci došli do rezultata 0:3. Redom su pogađali Roberta Lewandowski (3), Kingsley Coman (5) i Serge Gnabry (12). U drugom poluvremenu Gnabry je u 66. minuti povisio na 4-0. Prethodno je nakon pregledanja VAR-a poništen gol domaćinima koji su ipak u 70. minuti preko Marka Utha postigli utješni zgoditak za 1:4 pobjedu Bayerna.

Dok se Bayern s tri boda popeo na prvo mjesto sa 46 bodova, Köln je pao na 14 mjesto i ima 23 boda.