Pobjeda košarkaša Komušine Haiterbach na gostovanju u Freiburgu

IMG_7423Jedan od najuspješnijih hrvatskih košarkaških klubova u Njemačkoj, KK Komušina Haiterbach gostovao je u subotu u Freiburgi, gdje su u prvenstvenoj utakmici Regional lige Herren-Südwest-Süd pobjedili domaću momčad USC Freiburg rezultatom 70:89 (33:35).

Iako je sam početak utakmice pripao domaćinu, koji  je u prvih 5 minuta vodio 10:1, nastavak je donio bolju igru košarkaša Komušina. Kraj prve četvrtine završili su sa jednim košem prednosti a drugu sa dva koša prednosti. U trećoj i najtežoj četvrtini košarkaški hrvatske momčadi uspjevaju održat prednost dok su u zadnjoj četvrtini potpuno slomili otpor USC Freiburga i zasluženo pobjedili sa 19 koševa razlike.