POBJEDA EINTRACHTA: Rebiću poništen gol nakon upotrebe VAR-a

U 26. kolu Bundeslige Eintracht iz Frankfurta je u nedjelju na domaćem terenu svladao Nürnberg sa 1-0 pogotkom Martina Hintereggera u 31. minuti.

Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić ušao je u igru u 76. minuti, a u 82. se mogao upisati u strijelce, ali je bio trunku neprecizan. U 88. minuti Rebić je zatresao mrežu, ali je nakon pregleda VAR-a pogodak poništen zbog zaleđa.

Hrvatski branič Tin Jedvaj nije bio u sastavu Bayera Leverkusena, koji je na domaćem terenu izgubio od Werdera sa 1-3.

Dan ranije Hoffenheim je na gostovanju kod Stuttgarta odigrao 1-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić u 43. minuti. Bio je to njegov 18. gol ove sezone u svim natjecanjima, a 13. u Bundesligi.

U subotu je golom Marca Reusa u drugoj minuti sudačke nadoknade Borussija Dortmund u Berlinu pobijedila Herthu sa 3-2 i preuzela vodstvo na ljestvici s tri boda više od Bayerna, koji večeras igra protiv Mainza.